کدو سبز را می توان چیپس کرد و برای کودکان و رژیمی ها داد. کدو سبز ارزش غذایی زیادی دارد و سرشار از ویتامین C و ویتامین A، منیزیم فسفر، پتاسیم ، مس ، فیبر ، فولات و فسفر است

کدو سبز همچنین یکی از بهترین منابع غذایی منگنز نیز می باشد. این گیاه مقدار قابل توجهی از ویتامین B 1و B6 مورد نیاز بدن را نیز تأمین می کند.

از دیگر مواد مغذی موجود در کدو سبز می توان به پروتئین ، روی ، کلسیم ، آهن ، نیاسین ، تریپتوفان و ویتامین K اشاره کرد.تهیه این میان وعده شما را از خواص بی نظیر کدو سبز بهره مند خواهد کرد.

هم چنین این میان وعده برای 2 نفر در نظر گرفته شده و برای هر سهم حدود 120 کالری دارد.

جهت مشاهده و خرید انواعتجهیزات اتاق عملکلیک کنید

مواد لازم:

• خرده نان یک چهارم فنجان
  • پنیر پارمزان یک چهارم فنجان
  • نمک یک چهارم چای خوری
  • پودر سیر یک چهارم چای خوری
  • فلفل سیاه یک هشتم چای خوری
  • شیر کم چرب 2 قاشق غذا خوری
  • کدو سبز حلقه حلقه شده دو و نیم فنجان
  • اسپری روغن

طرز تهیه:

1. فر را روی 425 درجه قرار دهید.

2. 5 ماده اولیه غذا را با هم ترکیب کنید.

3. با یک هم زن دستی هم بزنید.

4. شیر را در یک کاسه بریزید و حلقه های کدو سبز را در شیر بریزید.

جهت مشاهده و خرید انواعترالی لاپاراسکوپیکلیک کنید

5. سپس کدوها را از شیر در آورده و در ترکیب خرده نان ، پنیر ، نمک و فلفل و پودر سیر بغلتانید.

6. روی تور سیمی فر با اسپری روغن بپاشید.

7. یک عدد کاغذ روغنی را روی تور سیمی در فر قرار دهید و حلقه ها ی کدو را روی کاغذ روغنی بگذارید.

8. به مدت 30 دقیقه در فر قرار دهید تا ترد شوند. در ظرف سرو بچینید و به عنوان یک دسر مقوی برای بچه ها در نظر بگیرید.

آموزش سفارشی سازی صفحه ورود ووردپرس+تغییر آدرس صفحه ورود(wp-login) در ووردپرس

چگونه از کدو سبز چیپس درست کنیم؟

چطور می‌توانم متوجه شوم که به میزان کافی آهن مصرف می‌کنم؟ مقاله مرتبط: چگونه بفهمیم کمبود آهن داریم

چطور می‌توانم متوجه شوم که به میزان کافی آهن مصرف می‌کنم؟ مقاله مرتبط: چگونه بفهمیم کمبود آهن داریم

، ,کدو ,یک ,روی ,خوری ,هم ,کدو سبز ,یک چهارم ,قرار دهید ,را روی ,چای خوری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

sajjeo visa-card گلهای پِیرنگ ریش تراش موزر اصل آلمان قرارگاه رزمنده هایی که سنگرشان مسجد است آئین مستان شعر عرفان و اعتراض فروشگاه فایل اکی - فروش انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... ناگفته های نشنیده عمومی